Online kerkdienst 15 augustus 2021

Allemaal van harte welkom in onze kerkdienst, waar Daniël Vansteenkiste voor zal gaan. Daniël is een graag geziene gastvoorganger die altijd een bemoedigend woord heeft. U bent welkom om 10.00 aan de Beluikstraat 19. Ook vakantiegangers nodigen we van harte uit. Vooraf opgeven is niet nodig. Wel vragen we u om tijdens de gehele kerkdienst uw mondkapje op te houden.

In Ieper is het extreem druk dit weekend vanwege de Rally. Als u naar de kerk komt, best iets eerder vertrekken. Ons kerkgebouw bevindt zich net buiten het afgezette gebied en is dus wel bereikbaar.

De online kerkdienst wordt deze zondag verzorgd door Nele Lemaire. Zij zal zondag in Roeselare voorgaan, en wij maken van deze gelegenheid gebruik om haar dienst ook in Ieper ter beschikking te stellen. Ook als u dus wel naar de kerk gaat, is het zeer de moeite waard om deze dienst te beluisteren.

U vindt de online viering hier.

Activiteitenkalender

Geen activiteiten.